Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

MINDGRAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • inicjowanie kontaktów z firmami i pozyskiwanie klientów

  • doradztwo dotyczące tematyki mental health

  • prowadzenie spotkań i prezentacja oferty

  • negocjowanie warunków współpracy

  • dbanie o relacje z klientami i partnerami

  • aktywne włączanie się w budowę procesów i działań mających na celu rozwój sprzedaży

  • współpraca z pozostałymi działami, służąca dbaniu o wysoką jakość usług

  • realizacja wyznaczonych celów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w strukturach sprzedaży lub konsultingu (m.in 5 lat) we współpracy z działami HR, CSR lub C - level

  • doświadczenie w obszarze benefitów, szkoleń lub rozwiązań SaaS

  • wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • umiejętność identyfikacji i definiowania potrzeb organizacji, prowadzenia prezentacji i negocjacji,

  • wykształcenie wyższe (mile widziane psychologia, socjologia, zarządzanie lub pokrewne)

  • zorganizowanie i samodzielność

  • znajomość j. angielskiego i prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • zainteresowanie tematyką well - being lub chęć rozwoju w tym obszarze

  • doświadczenie w social sellingu

Opis stanowiska:

Mindgram poszukuje Key Account Managera, który wesprze nasz dział sprzedaży. Poszukujemy ambitnej osoby do współpracy, która zadba o cały proces sprzedaży od inicjowania kontaktów z największymi firmami w Polsce - działami HR i C - level, aż po sprzedaż i wprowadzenie klienta w onboarding.

Szukamy osoby, która pomoże nam zmieniać podejście do tematyki zdrowia mentalnego w Polsce. Osoby, która będzie partnerem i doradcą dla naszych klientów i wesprze nas w budowie procesów i najlepszych praktyk sprzedażowych.