Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

Eveo Sp. z o.o.

  • Walerego Sławka 3A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Walerego Sławka 3A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie kontaktów biznesowych z obecnymi kluczowymi klientami

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • prezentowanie rozwiązań dla klientów, przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji

  • realizacja celów sprzedażowych (rocznych)

  • udział w spotkaniach handlowo-biznesowych

  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy na rynkach rodzimych i zagranicznych

  • analiza potrzeb klientów oraz śledzenie trendów rynkowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie i/lub predyspozycje do aktywnej sprzedaży do klientów biznesowych (doświadczenie w sprzedaży w obszarze Audio/Video będzie atutem)

  • znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie na poziomie komunikatywnym (doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych w j. angielskim będzie atutem)

  • gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B)

  • dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office

  • zdolności komunikacyjne, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów

  • dobra organizacja pracy oraz terminowość

  • silna motywacja w realizacji wyznaczonych zadań

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowę B2B na samodzielnym stanowisku w prężnie rozwijającej się branży

  • pracę w siedzibie firmy w Krakowie, z aktywnym wsparciem Menedżerów Produktów

  • niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego w sprzedaży na rynkach polskim i zagranicznym

  • możliwość wpływu na strategiczne decyzje podejmowane w firmie

  • kurs języka angielskiego (zajęcia z lektorem)

  • bardzo dobrą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Jesteśmy nowoczesną firmą informatyczną zajmującą się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań w branży inteligentnych budynków. Nasze produkty wykorzystywane są przez firmy z Polski jak i międzynarodowe korporacje na niemal wszystkich kontynentach.

Obecnie rozbudowujemy nasz dział sprzedaży. Poszukujemy ambitnej i pełnej energii osoby, która wesprze nasze działania poprzez poszukiwanie nowych i obsługę dotychczasowych klientów.

Przewiń do profilu firmy