Oferta pracy

Key Account Manager

GRENTON SP. Z O. O.

  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Królowej Jadwigi 237

Zwierzyniec

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie i zarządzanie siecią dystrybucji Grenton

  • Współpraca z architektami wnętrz, instalatorami i dystrybutorami sprzętu technicznego

  • Organizacja i obsługa targów branżowych

  • Prowadzenie podstawowych szkoleń technicznych z Systemu Grenton

  • Zapewnienie wsparcia technicznego Klientom

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, elektryczne lub elektrotechniczne

  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży B2B

  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji

  • Znajomość i zainteresowanie nowymi technologiami

  • Znajomość środowiska MS Office

  • Umiejętność współpracy i koordynacji działań

  • Gotowość do pracy w terenie oraz w modelu hybrydowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w spółce działającej na szybko rozwijającym się rynku

  • Szkolenia branżowe i możliwość szybkiego rozwoju oraz poszerzania zakresu odpowiedzialności

  • Płaską strukturę organizacji oraz system zarządzania oparty na współpracy i partnerstwie

O nas

Kręcą nas nowe technologie i z pasją tworzymy rozwiązania dla inteligentnego domu. Nasze innowacyjne produkty rozwijamy od projektu inżynieryjnego po wprowadzenie na globalne rynki. Każdy nasz pracownik ma udział w rozwoju firmy i szybko widzi efekty swojej pracy.