Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

Lunching.pl Sp. z o.o. (Grupa Benefit Systems)

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

- Lubisz sprzedaż?

- Dobre jedzenie?

- Szukasz pracy w sprzedaży rozwiązań mających sens i realną wartość?

Jeśli właśnie padły trzy odpowiedzi TAK to znaczy, że powinniśmy porozmawiać!

Jesteśmy organizacją, która lubi mierzyć wysoko. Dostarczamy innowacyjny benefit pracowniczy - pomagamy pracodawcom dotrzeć przez żołądek do serc pracowników :) Dziś, jako członek grupy Benefit Systems, możemy osiągać dużo więcej - znana marka pozwala nam skutecznie otwierać drzwi nawet największych klientów w Polsce. Z naszej oferty korzystają pracownicy ponad 500 firm - a to dopiero początek!

Szukamy Key Account Managera - fana sprzedaży doradczej, skutecznego i kreatywnego huntera, który będzie rozwijać sprzedaż innowacyjnego benefitu pracowniczego i platformy do zamawiania posiłków w jednym.

Lubimy pracować z ludźmi, w których słowniku nie ma sformułowania "nie da się", a ich codzienna praca to wywoływanie u klientów reakcji “Wow!”. Szukamy osoby, dla której ważne jest dostarczanie wartości. Handlowca, który jak ryba w wodzie czuje się na spotkaniach z szefami HR oraz Zarządami największych organizacji.

Szukamy Człowieka Sprzedaży - prawdziwego doradcę biznesowego, kreatora wartościowych rozwiązań, aktywnego huntera i zaangażowanego partnera do naszego biznesu w jednym.

Lunching.pl

Misją firmy jest, by każdy mógł zjeść zdrowy, zbilansowany i ciepły posiłek w pracy. Z naszej oferty korzystają pracownicy ponad 500 firm.

Zadania

• Sprzedaż rozwiązania benefitowego do osób decyzyjnych (do działów HR i/lub zarządu) w firmach

• Zrozumienie potrzeb biznesowych klienta i przygotowanie z działem ofertowym spersonalizowanej oferty

• Odbywanie spotkań (zdalnych i stacjonarnych) umówionych przez dział SDR i samodzielnie

• Dotarcie (przez telefon, mail, LinkedIn itp.) do działu HR lub osób zarządzających i poznanie potrzeb firmy w zakresie organizacji posiłków dla pracowników (ok. 10-20% czasu Twojej pracy)

• Zawieranie oraz negocjowanie umów

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B dla segmentu średnich i dużych firm oraz korporacji, do decydentów na poziomie dyrektorskim i zarządu

  • Doświadczenie w sprzedaży do nowych klientów (hunting) i poparte doświadczeniami sukcesy w prospectingu (cold calling, cold mailing, LinkedIn, a także social selling)

  • Doświadczenie w długich procesach sprzedażowych

  • Doświadczenie w sprzedaży zdalnej (prowadzenie zdalnych prezentacji)

  • Doświadczenie w pracy z CRM

  • Doświadczenie w sprzedaży doradczej, opierającej się na dostosowywaniu rozwiązania po pełnym poznaniu sytuacji i realnych potrzeb biznesowych klienta

  • Mobilność (na terenie Twojego miasta i okolic - około 40% spotkań z firmami w Twojej okolicy będziesz odbywał stacjonarnie)

  • Łatwość nawiązywania relacji

  • Uśmiech, otwartość, szczerość, zaangażowanie i chęć rozwoju

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży benefitów pracowniczych lub narzędzi do działów HR (np. opieka medyczna, karty sportowe, dofinansowanie obiadów)

To oferujemy

  • Stałą miesięczną podstawę + wynagrodzenie uzależnione od wyniku (bez górnego limitu)

  • Warsztaty sprzedażowe z SellWise (najbardziej doświadczona firma doradcza w sprzedaży B2B wspiera nasz zespół sprzedaży)

  • Benefit Lunching: 15 zł dopłaty do lunchu w pracy (w biurze i na home office)

  • Opieka medyczna LuxMed

  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę

  • Pracę w trybie home office

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop i samochód)

  • Celebrację sukcesów w interesującej formie

  • Karta sportowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • bony żywieniowe

Miejsce pracy

  • Kraków / Warszawa

Lunching to aplikacja do regularnego zamawiania posiłków i jednocześnie platforma benefitowa dająca możliwość dofinansowania posiłków dla pracowników. Obsługujemy pracowników setek biur i fabryk w Polsce.

Jesteśmy startupem, dzięki czemu możesz liczyć na szybki rozwój, elastyczną pracę, bezpośredni wpływ na firmę. Jednocześnie jesteśmy w grupie kapitałowej Benefit Systems, co gwarantuje pewność, stabilność i otwiera drzwi nawet do największych klientów i firm w Polsce.

Przewiń do profilu firmy