Logo Pracuj.pl

Key Account Manager

UPC PolskaO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii sprzedaży, pozyskania, utrzymania i rozwoju klientów biznesowych z segmentu MLE
  • Realizacja określonych celów sprzedażowych do nowych i obecnych klientów
  • Poszukiwanie możliwości i źródeł dotarcia oraz pozyskania nowych klientów
  • Efektywne budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami
  • Diagnozowanie potrzeb klientów i rekomendowanie odpowiednich rozwiązań
  • Kreowanie profesjonalnego wizerunku firmy
  • Analiza konkurencji oraz bieżących trendów na rynku telekomunikacyjnym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zarządzaniu sprzedażą do klientów z segmentu MLE
  • Doświadczenie w skutecznym budowaniu i utrzymaniu bazy klientów
  • Znajomość branży telekomunikacyjnej i usług ICT
  • Umiejętności interpersonalne pozwalające na swobodną i efektywną komunikację
  • Innowacyjność, proaktywne podejście i umiejętność szybkiej analizy
  • Doświadczenie w kreowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań (dodatkowy atut)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem usług cyfrowych w Polsce w perspektywicznej branży
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia
  • Narzędzia do pracy, w tym: samochód, laptop, telefon oraz wsparcie działu Marketingu
  • Możliwość wpływu na procesy i procedury sprzedażowe oraz strategię segmentu MLE
  • Benefity dodatkowe (m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, pakiet usług UPC)
  • Dogodną lokalizację biura

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • MyBenefit
  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Key Account Manager, Kraków