Key account manager

IMPEL SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    cała Polska
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w dedykowanym segmencie rynku (Transport i Logistyka)

  • Realizowanie indywidualnego planu sprzedaży

  • Budowanie relacji z klientami biznesowymi oraz inicjowanie działań cross-sellingowych

  • Przygotowanie kalkulacji , ofert oraz dedykowanego rozwiązania dla klienta

  • Prowadzenie negocjacji oraz finalizowanie procesu sprzedaży

  • Współpracę z innymi działami w ramach struktur Grupy Impel (np. w zakresie realizacji usług , tworzenia kalkulacji handlowych , umów oraz analizy kosztowej kontraktów )

  • Uczestniczenie w szkoleniach produktowych i sprzedażowych

  • Inicjowanie działań oraz projektów handlowych ukierunkowanych na rozwój sprzedaży w segmencie Transport i Logistyka

Nasze wymagania

  • Min. 5 letnie doświadczenie w aktywnej bezpośredniej sprzedaży usług B2B

  • Doświadczenie zawodowe we współpracy z klientami z branży TSL

  • Umiejętność badania potrzeb klienta oraz budowania długofalowych relacji

  • Samodzielność i kreatywność, własna inicjatywa w poszukiwaniu nowych możliwości sprzedaży

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

  • Orientacja na wynik

  • Otwartość na rozwój własnych umiejętności i kompetencji

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do prowadzenia działań sprzedażowych na terenie całej Polski

  • Doświadczenie w sprzedaży dowolnych usług z portfela Grupy Impel - będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy z możliwością użytku prywatnego, laptop, telefon)

  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od uzyskanych wyników

  • Możliwość specjalizacji w zakresie współpracy i pozyskania klientów z dedykowanego segmentu

  • Współpracę z kluczowymi klientami na terenie całej Polski

  • Możliwość realizacji własnych inicjatyw i projektów oraz rozwoju zawodowego w środowisku biznesowym

  • Szkolenia w zakresie sprzedawanych usług (produktowe, rozwojowe)

  • Szeroką paletę usług umożliwiającą realizację wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Współpraca z najlepszymi ekspertami w branży,

  • Wsparcie działań handlowych różnymi akcjami marketingowymi

  • Wsparcie działu technologicznego w procesie wyceny usług i działu prawnego przy ustalaniu treści umów handlowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur handlowych IMPEL

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • baza szkoleń na platformie e-learningowej

  • mobilno-biurowy system pracy

  • system premiowy

Region działania:

  • cała Polska

Impel Safety Sp. z o.o., spółka będąca częścią Grupy Impel, świadcząca kompleksowe usługi z obszaru Facility Management, aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy