Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 15.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Esthetic Solutions AT s.c.

    Esthetic Solutions, właściciel e-commerce Dermatic.pl, akademii szkoleniowej MEAA by Dermatic, Instytutu Praktyki Zabiegów Estetycznych oraz wydawnictwa Aesthetic Business jest dynamicznie rozwijającą się spółką działającą w branży kosmetologii i medycyny estetycznej. Od 2011 roku, jako prekursor w branży, dostarcza produkty i usługi dla gabinetów medycyny estetycznej. Stawianie na ciągły rozwój i innowacyjne pomysły sprawia, że firma nieprzerwanie utrzymuje się na pozycji lidera w branży:

    Miejsce pracy: Kraków

    Miejsce pracy: 3 lokalizacje (Warszawa, Gdańsk, Kraków/Katowice)

    Opis stanowiska:

    • Promocja i sprzedaż produktów wśród specjalistów branży medycyny estetycznej i kosmetologii
    • Praca na przydzielonych portfelach klientów na podległym terenie
    • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
    • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z obecnymi i nowymi klientami
    • Cross-selling i Up-selling
    • Udział w prezentacjach i szkoleniach dla klientów
    • Wsparcie w obsłudze zamówień klientów
    • Realizacja celów handlowych i indywidualnych planów sprzedażowych
    • Praca w ramach tematycznych grup projektowych
    • Udział w targach, szkoleniach oraz eventach branży medycyny estetycznej i kosmetologii

    Wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży na stanowisku przedstawiciela handlowego
    • Mile widziane doświadczenie w branży zabiegów estetycznych i kosmetologii oraz znajomość lokalnego rynku specjalistów
    • Łatwość uczenia się, samodzielność i wytrwałość w realizacji powierzonych zadań
    • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
    • Znajomość technik sprzedażowych
    • Dobra organizacja pracy, efektywne zarządzanie czasem
    • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w grupie
    • Kreatywność w realizacji nowych projektów
    • Umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby klienta
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Sprawna obsługa komputera
    • Czynne prawo jazdy

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Wysokie wynagrodzenie podstawowe + prowizję od sprzedaży
    • Przygotowaną i posegmentowaną bazę klientów
    • Rozbudowane narzędzia sprzedażowe
    • Jasne i stabilne warunki współpracy
    • Przyjazne środowisko pracy,
    • Pakiet szkoleń dla nowych pracowników, regularne uczestnictwo w warsztatach, szkoleniach, konferencjach podnoszących kwalifikacji i umiejętności
    • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Udział w targach i wyjazdach szkoleniowych w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii
    • Niezbędne narzędzia służbowe: samochód, laptop, telefon
    • Pakiet benefitów: opieka medyczna (Luxmed), karta MultiSport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Esthetic Solutions AT S.C. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Esthetic Solutions AT S.C. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kościelnej 21 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Esthetic Solutions AT S.C. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kościelnej 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.