Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key account manager

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PAKIET PLUS Sp. z o.o.

    PAKIET PLUS to agencja marketingowa, której celem jest dostarczanie efektywnych rozwiązań oraz nowych koncepcji z zakresu reklamy i marketingu klientom skoncentrowanym głównie na marketingu kuponowym w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii i na Węgrzech.

    W 2012 roku uruchomiliśmy projekt komunikacji marketingowej offline, a dzięki sieci PAKIET PLUS stworzyliśmy unikalne narzędzie marketingowe, które pozwala nam na dotarcie do docelowych Klientów sklepów online. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w opracowywaniu koncepcji marketingowych i strategicznych projektów z zakresu reklamy i marketingu, jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość obsługi oraz kreatywne i skuteczne rozwiązania.

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Poszukiwanie nowych Klientów oraz opieka nad dotychczasowymi
    • Realizowanie celów sprzedażowych (praca z planem sprzedaży)
    • Sporządzanie ofert handlowych
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z Klientami w oparciu o wzajemną współpracę oraz zrozumienie wzajemnych potrzeb
    • Sporządzanie raportów
    Oczekiwania:
    • Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego lub Sales Managera
    • Mile widziana znajomość reklamy oraz marketingu cyfrowego
    • Komunikatywność oraz umiejętność budowania silnych relacji z Klientem
    • Umiejętność prowadzenia procesu sprzedaży od planu do zamknięcia
    • Silny zmysł biznesowy
    • Doskonała organizacja pracy własnej
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
    Oferujemy:
    • Motywacyjne wynagrodzenie
    • Udział w nowym, obiecującym projekcie marketingowym
    • Bycie częścią odnoszącej sukcesy, międzynarodowej firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.