Oferta pracy

Key Account Manager

Landotech mobile Sp. z o.o.O firmie

  • Cystersów 9, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Landotech mobile Sp. z o.o.

Cystersów 9

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zakupy i negocjacje z dostawcami,

  • Tworzenie planów sprzedaży i ich aktywne wykonywanie,

  • Tworzenie oferty produktowej i kreowanie polityki cenowej,

  • Negocjowanie cen i warunków zakupu, jak również sprzedaży,

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz dostawców,

  • Realizowanie założonych miesięcznych planów sprzedażowych - targety,

  • Koordynowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami i dostawcami,

  • Współpraca w zespole sprzedażowym w zakresie marketingu i logistyki,

  • Nadzór nad terminowością dostaw i analizowanie parametrów rotacji magazynowej,

  • Analiza rynku i konkurencji,

  • Finalizowanie transakcji zakupowo - sprzedażowych od początku do końca,

  • Obsługa narzędzi marketingowych Monitorsky, Getresponse, jak również platform branżowych,

  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Min. 3-letniego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku w Dziale Sprzedaży i Zakupów w Dziale B2B,

  • Znajomości kanałów B2B i zakupowych u dystrybutorów znanych marek telefonów komórkowych i elektroniki użytkowej,

  • Umiejętności analitycznych i ​dobrej znajomości Excela,

  • Dobrych relacji z dostawcami i kluczowymi klientami,

  • Wysoko rozwiniętych zdolności negocjacyjnych,

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację biznesową (zarówno w mowie jak i piśmie),

  • Mile widzimy również doświadczenie w branży MOBILITY, RTV/AGD,

  • Biegłe Zdolności Analityczne,

  • Znajomość procedur eksportowo / importowych,

  • Zdolność do Multitaskingu,

  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych,

  • Preferowane wykształcenie wyższe lub wyższe niepełne,

  • Doświadczenie w prowadzeniu operacji brokerskich oraz handlowych,

  • Mile widziana znajomość drugiego języka obcego.

To oferujemy

  • Nowoczesne środowisko pracy w dynamicznej firmie z Branży Mobility w Polsce,

  • Szansę na współtworzenie nowych obszarów biznesowych oraz realny wpływ na biznes,

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole specjalistów,

  • Inspirującą atmosferę pracy,

  • Fajny i zgrany zespół profesjonalistów,

  • Stałą pensję + system Prowizyjny uzależniony od targetów i wyników sprzedaży.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy dystrybutorem rozwiązań mobilnych z 14-letnim doświadczeniem, współpracujemy z partnerami biznesowymi w Polsce i na całym świecie.

Naszym priorytetem jest jednak rynek lokalny. Praca w Landotech mobile to wyzwanie. Samodzielność, odwaga oraz przedsiębiorczość, to cechy, na które kładziemy nacisk.

Stawiamy na zespół ale także doceniamy indywidualne jednostki.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy