Logo Pracuj.pl

Key Account Manager

S&T Poland Sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

S&T Poland Sp. z o.o.

Królewska 57

Krowodrza

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, pozyskiwanie i sprzedaż projektów IT.
  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi Klientami.
  • Pozyskiwanie nowych Klientów.
  • Reprezentowanie firmy na polskim rynku IT.
  • Promowanie rozwiązań i usług oferowanych przez S&T.
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy.
  • Planowanie i raportowanie działań sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i sprzedaży projektów IT poparte udokumentowanymi sukcesami na rynku commercial (lub innych).
  • Doświadczenie w pracy z producentami: Cisco, Palo Alto, F5, Fortinet, VMware, Veeam, Dell, Hitachi, NetApp.
  • Znajomość rynku IT, poparta informacją o prowadzonych projektach.
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji handlowych.
  • Umiejętność efektywnej komunikacji z decydentami z różnych obszarów.
  • Umiejętność podejmowania decyzji i samodzielność w działaniu.
  • Orientacja na biznes i realizacje celów.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • System premiowy uzależniony od Twoich wyników sprzedaży.
  • Samochód służbowy, laptop, telefon.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub B2B.
  • Wsparcie zespołu Pre-Sales.
  • Wsparcie działu Bid Office w tworzeniu i składaniu ofert.
  • Elastyczny czas pracy i swobodę w działaniach.
  • Realny wpływ na dalszy rozwój firmy.
  • Kurs językowy na platformie TUTLO.
  • Prywatną opiekę medyczna.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do Karty MultiSport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników

S&T to jeden z największych integratorów IT w Europie Środkowo-Wschodni​ej. Należy do międzynarodowej grupy VINCI Energies zatrudniającej blisko 85 tys. pracowników w 32 krajach na całym świecie. Na rynku polskim grupę S&T reprezentują dwie spółki: S&T Services i S&T Poland. W Polsce firma koncentruje się na implementacji technologii IT w obszarze infrastruktury sprzętowej i rozwiązań sieciowych. Wdraża również systemy do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP, APS, MES, SCADA, BI oraz EAM. S&T świadczy także usługi z zakresu projektowania dedykowanych aplikacji biznesowych.

Key Account Manager, Królewska 57, Krowodrza, Kraków