Key Account Manager

Extradom.plO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 01 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie partnerów B2B do współpracy - głównie producentów i firm, które wspierają proces budowy i wykańczania domu

  • utrzymywanie relacji z klientami

  • przygotowywanie ofert, dopasowanie produktów do potrzeb klienta

  • realizowanie celów sprzedażowych

  • raportowanie wyników sprzedażowych

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B

  • wysoki poziomi umiejętności interpersonalnych, handlowych i negocjacyjnych

  • wysoka kultura osobista

  • duża samodzielność i inicjatywy w działaniu

  • zaangażowanie oraz silna motywacja do osiągania celów

  • umiejętność planowania oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność obsługi pakietu Office

  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych na terenie Polski

Mile widziane

  • wyższe wykształcenie oraz znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie składającego się ze stałej podstawy oraz systemu prowizyjnego

  • pracę w zespole, który tworzy z sukcesem firmę z branży e-commerce

  • rozmawiamy na Teams'ach,

  • nasi pracownicy mogą liczyć na ubezpieczenie na życie,

  • będziesz miał/a dostęp do prywatnej opieki medycznej,

  • możesz korzystać z firmowych hulajnóg i kindloteki,

  • mieścimy się w nowoczesnym biurowcu przy Jaworskiej 13, aktualnie pracujemy w trybie pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Extradom.pl

Extradom.pl od 20 lat nie tylko sprzedaje gotowe projekty domów, ale także doradza budującym je Polakom. Na każdym etapie służymy radą, wsparciem i pomocą. Przez 7 dni w tygodniu pomagamy klientom znaleźć wymarzony projekt domu.

Jesteśmy zespołem, który RAZEM pracuje dla trzech e-commerce’ów. Pod naszymi skrzydłami znajdują się spółki Totalmoney.pl, Extradom.pl i Homebook.pl. RAZEM decydujemy o kierunkach rozwoju w finansach, budowie domów i wyposażeniu wnętrz.

Naszą misją jest USER FIRST. To użytkownik stoi w centrum naszego zainteresowania; na biznes patrzymy z jego perspektywy. Nie zapominamy jednak, że użytkownikami są także pracownicy.

Jesteśmy częścią Wirtualna Polska Holding.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje