Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

Keter Poland Sp. z o. o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych i jakościowych we współpracy z kluczowymi klientami;

  • Zarządzanie budżetem marketingowym we współpracy z kluczowymi klientami;

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji / Analizowanie potrzeb klientów;

  • Negocjowanie warunków współpracy z kluczowymi klientami;

  • Implementacja strategii marketingowych u powierzonych klientów;

  • Efektywne wprowadzanie nowych produktów na rynek;

  • Reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek;

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenia we współpracy z kluczowymi klientami z poziomu centrali zakupowych;

  • Znajomość j. angielskiego min. B2;

  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem;

  • Umiejętności analityczne;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dobra organizacja czasu pracy;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne;

  • Wysokie standardy etyczne;

  • Prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia;

  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop;

  • Pakiet benefitów: karty sportowe, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz inne świadczenia finansowane z ZFŚS;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Firma Keter istnieje na rynku od ponad 70 lat i jest częścią Grupy Keter zatrudniającej blisko 5000 pracowników. Portfolio produktów firmy zawiera w sobie szeroką gamę artykułów gospodarstwa domowego oraz wyposażenia wnętrz wytwarzanych z tworzyw sztucznych.

Zakład produkcyjny w Słupsku jest jednym z 24 zakładów Keter zlokalizowanych w różnych krajach świata, tworzących produkty, które są znane ze swojej wysokiej jakości zarówno w Polsce jak i na świecie.

Przewiń do profilu firmy