Logo Pracuj.pl

Key Account Manager

DKS sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów B2B oraz budowanie z nimi trwałych relacji,
  • badanie potrzeb profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiednich
  • rozwiązań i reprezentowanie firmy podczas spotkań handlowych,
  • regularny kontakt i podtrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi klientami,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • negocjowanie warunków handlowych i zawieranie umów z klientami,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • praca w oparciu o system CRM.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i w sprzedaży usług B2B,
  • otwartość na potrzeby klienta i umiejętności budowania z nimi relacji,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista,
  • nastawienie na naukę nowych rzeczy i ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji,
  • odpowiedzialność samodzielność, zaangażowanie,
  • umiejętności ustalania priorytetów,
  • praw jazdy kat B i gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie sprzedaży urządzeń drukujących, software lub nowoczesnych technologii.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę, w której liczą się dobre relacje i naturalne podejście do klienta,
  • możliwość awansu w ramach struktury Działu i Firmy
  • pracę w biurze w stałych godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek- piątek),
  • wsparcie zgranego Zespołu
  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania (część stała + premia)
  • dostęp do bazy wiedzy
  • odpowiednie wdrożenie produktowe oraz wsparcie rozwoju umiejętności sprzedażowych
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne dostosowane do poziomu zaawansowania wiedzy - również u producentów urządzeń
  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań (komputer, telefon komórkowy, samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych)
  • pracę w oparciu o bogatą ofertę produktów i rozwiązań największych producentów w branży (tj. KONICA MINOLTA, LEXMARK, CANON, HP, es-te, KIP i CONTEX)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Wiodący dystrybutor na rynku dostawców urządzeń kopiująco – drukujących oraz urządzeń wielkoformatowych czołowych producentów, jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Key Account Manager, kujawsko-pomorskie