Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

AUXILIA S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • - sprzedaż zdalna lub bezpośrednia stałej opieki prawnej w formie Abonamentu Prawnego dla prywatnego sektora edukacyjnego (przedszkola, żłobki, szkoły) na terenie kilku województw,

  • - ścisła współpraca z radcami prawnymi i innymi pracownikami Kancelarii Prawnej Lexbridge realizującymi usługę,

  • - nadzór nad poprawnością przesyłanych dokumentów do kancelarii,

  • - opieka posprzedażowa względem pozyskanych klientów do współpracy,

Nasze wymagania

  • - doskonała umiejętność nawiązywania kontaktów oraz sprzedaży przez telefon – kontakt telefoniczny z klientami obecnie pochłania większość dnia pracy,

  • - doświadczenie w sprzedaży usług dla mikroprzedsiębiorców (jednoosobowa działalność gospodarcza),

  • - umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,

  • - gotowość do spotkań bezpośrednich z klientami, jeśli klient jest gotowy na takie spotkanie,

  • - gotowość do współpracy w trybie home office,

  • - samodzielność, kreatywność i elastyczność w działaniu,

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy zależny od ilości pozyskanych klientów premiujący długoterminową współpracę,

  • narzędzia: laptop, telefon, materiały reklamowe i promocyjne,

  • ekwiwalent za użytkowanie własnego samochodu wraz budżetem paliwowym lub samochód służbowy wraz kartą paliwową o wartości 1 000 pln netto,

  • baza potencjalnych klientów (10 tys. rekordów),

  • perspektywiczna i dynamicznie rozwijająca się branża prawna,

  • comiesięczne warsztaty doszkalające w Centrali (lub online),

  • współpraca bezpośrednio z Dyrektorem Sprzedaży,

  • współpraca w oparciu o B2B,

  • usługa, na którą popyt jest niezależny od rozwoju pandemii Covid-19,

AUXILIA S.A.

Auxilia S.A. (www.auxilia-oswiata.pl) to lider usług prawnych dla prywatnych placówek oświatowych (przedszkola, żłobki, szkoły) w Polsce. Firma na rynku prawniczym funkcjonuje już od 18 lat, a na Giełdzie Papierów Wartościowych notowana jest od 5 lat. W skład naszej Grupy Kapitałowej wchodzi Kancelaria Prawna Lexbridge (www.lexbridge.pl).

Firma starannie dobiera współpracowników do swego grona i zatrudnia tylko najlepszych, którym udziela szerokiego wsparcia w osiąganiu celów sprzedażowych. Obecnie poszukujemy przedsiębiorczego i kochającego sprzedaż kandydata do rozbudowywanego Działu Sprzedaży na stanowisko Key Account Manager. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za sprzedaż własną na terenie kilku województw.

Przewiń do profilu firmy