Logo Pracuj.pl

Key Account Manager

DSV RoadO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż usług transportu drogowego krajowego oraz międzynarodowego
  • Pozyskiwanie oraz obsługa klientów DSV na terenie województwa łódzkiego
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie usług logistycznych dla klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Monitorowanie i analiza jakości obsługi klientów
  • Budowanie oraz utrzymywanie opartych na profesjonalizmie i zaufaniu relacji z klientami
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Budowanie pozytywnego wizerunku DSV

Nasze wymagania

  • Masz minimum 2 lata doświadczenia w pozyskiwaniu i wdrażaniu dużych klientów
  • Znasz dobrze rynek TSL
  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym efektywną komunikację biznesową
  • Posiadasz rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiesz budować długofalowe relacje z klientami
  • Jesteś osobą samodzielną i zdeterminowaną w realizowaniu założonych celów
  • Doskonale organizujesz swoją pracę
  • Bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Katalog szkoleń wewnętrznych
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Work-life Balance

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • system premiowy

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Kontakt telefoniczny

3

I Spotkanie rekrutacyjne

4

Testy (opcjonalnie)

5

II Spotkanie rekrutacyjne (opcjonalnie)

6

Informacja zwrotna

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV Road | DSV ISSC | DSV Air&Sea | DSV Solutions | DSV Services.

DSV Road świadczy usługi transportu drogowego na terenie całej Europy i znajduje się w TOP 3 dostawców na tym rynku.

Planowanie procesów logistycznych umożliwiają nowoczesne narzędzia i systemy informatyczne, ale osiągnięcie oczekiwanych rezultatów jest możliwe tylko dzięki zespołowi, który obsługuje cały ten proces, zarówno poprzez planowanie, organizację, jak i realizację usług.

Aktualne oferty pracodawcy
R/LOD/KAM/25098

Key Account Manager, Łódź