Logo Pracuj.pl

Key Account Manager

Colours Factory Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
    cała Polska

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • przygotowywanie i prezentacja oferty, prowadzenie efektywnych spotkań, negocjacja warunków oraz zawieranie umów handlowych,
  • monitorowanie rynku, rozpoznawanie, analizowanie i dostosowywanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie produktów,
  • rozwijanie długofalowych, opartych na zaufaniu relacji z klientami,
  • obsługa klienta i finalizowanie procesu sprzedaży, koordynacja nad zamówieniami klientów,
  • przygotowywanie zleceń produkcyjnych na podstawie zamówień klienta,
  • zapewnienie kompleksowej obsługi posprzedażowej,
  • sporządzanie raportów dotyczących klientów oraz swojej pracy,
  • współpraca z zespołem sprzedaży.

Nasze wymagania

  • minimum 4 letnie doświadczenie w branży opakowań – warunek konieczny,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i i negocjacyjne,
  • umiejętność budowania i podtrzymywania relacji biznesowych,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz zarządzania priorytetami,
  • obsługa programów pakietu MS Office (Excel, PowerPoint),
  • gotowość do pracy mobilnej,
  • zaangażowanie, silna motywacja do osiągania założonych celów.

Mile widziane

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzedzia pracy,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • dużą samodzielność działania, możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • szkolenia językowe – platforma e-learning do nauki języków obcych,
  • przyjazną atmosferę pracy, wsparcie przełożonego i zespołu.

Key Account Manager, Łódź