Oferta pracy

Key Account Manager

MarketLab Sp. z o.o.O firmie

MarketLab Sp. z o.o.

Grzegorza Piramowicza 9

Łódź

Tworzymy i sprzedajemy Sklepy Automatyczne MarketLab, dzięki którym możesz prowadzić sprzedaż nie zatrudniając pracowników.

Z naszych rozwiązań korzystają najwięksi m.in Carrefour, Żabka, Eurocash czy Orlen.

Nasze produkty otrzymały wiele wyróżnień, "najświeższe" to zwycięstwo w PropTech Festivalu (14.09.2020).

Nasza firma dynamicznie się rozwija, szukamy więc osób, które swoim doświadczeniem wesprą ten rozwój. Doceniamy kandydatów z wizją, poszerzających perspektywę, którzy chcą mieć swój wkład w rozwój organizacji, a w efekcie również w swój awans zawodowy.

Osoba zatrudniona na stanowisku KAM otrzyma dużą samodzielność i decyzyjność w zakresie planowanych przez siebie działań

Twoje zadania będą polegały na:

  • budowaniu pipeline sprzedażowego dla produktu Automatyczny Sklep MarketLab,
  • pozyskiwaniu klientów, negocjacjach kontraktów i podpisywanie umów z klientami (klienci to właściciele sklepów spożywczych typu Delikatesy Centrum, Carrefour, Lewiatan),
  • segmentacji rynku i ocenie potencjału poszczególnych segmentów,
  • ustalaniu celów dla zespołu pre-sales odpowiedzialnego za prospekting i lead generation,
  • utrzymywaniu relacji i poszerzaniu współpracy z obecnymi klientami firmy.

Właśnie Ciebie szukamy jeśli:

  • prowadziłeś sklep spożywczy, sieć sklepów franczyzowych,
  • byłeś partnerem sprzedaży, doradcą klienta, przedstawicielem handlowym producenta/dystrybutora FMCG lub zajmowałeś się ekspansją sieci handlowej pozyskując sklepy do franczyzy,
  • jesteś skuteczny w osiąganiu celów (warunek konieczny),
  • posiadasz prawo jazdy i lubisz się przemieszczać (warunek konieczny),
  • posiadasz zdolność do samodzielnej pracy oraz umiejętność planowania i organizowania,
  • jesteś zdyscyplinowany i potrafisz zarządzać czasem pracy,
  • zawsze widzisz szklankę do połowy pełną a jednocześnie umiesz realnie oszacować możliwości i ryzyko,
  • cechuje Cię przedsiębiorczość, poczucie odpowiedzialności i konsekwencja w działaniu,
  • cieszy pozyskiwanie stałych Klientów i doradcza praca z Klientami.

Zaoferujemy Ci:

  • atrakcyjne wynagrodzenie. Jeśli jesteś dobra/dobry będziesz miał stabilny i wysoki dochód,
  • dobre auto, dobry laptop, dobry telefon, iPad,
  • pracę w dojrzałej firmie technologicznej w środowisku młodych, rozwijających się ludzi,
  • swobodną, niekorporacyjną atmosferę,
  • możliwość współpracy z największymi polskimi i zagranicznymi firmami (liderami swoich branż),
  • elastyczne godziny pracy - dbamy o balans pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym,
  • codziennie pyszna kawa.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy