Ta oferta pracy jest nieaktualna od 308 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-11-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tomasz Miszczak Tableart Sp. z o.o. sp.k.

    Generalny Dystrybutor uznanych marek porcelany, szkła i sztućców takich jak Nachtmann, Spiegelau, Villeroy&Boch, Rosenthal, Mepra, Hepp kanale HORECA. Misją naszej firmy jest zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Region: łódzkie

    Główne zadania:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w kanale HORECA/B2B
    • przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych
    • utrzymywanie stałych relacji z istniejącymi klientami
    • realizowanie założonych planów sprzedażowych
    • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

    Od kandydatów oczekujemy:

    • umiejętności nawiązywania trwałych relacji,
    • kreatywności i determinacji w osiąganiu wyników,
    • dobrej znajomości języka angielskiego,
    • umiejętności szybkiego uczenia się,
    • dyspozycyjności,
    • zgody na częste podróże,
    • prawa jazdy kategorii B,
    • mile widziane doświadczenie w sektorze sprzedaży

    Naszym pracownikom oferujemy:

    • stabilną i ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku,
    • niezbędne narzędzia do pracy mobilnej
    • elastyczny czas pracy,
    • profesjonalne szkolenia krajowe i zagraniczne
    • dobrą atmosferę pracy
    • rzeczywistą możliwość rozwoju zawodowego i awansu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Tomasz Miszczak Tableart sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu."