Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

KOMATZ POLSKA Sp. z o.o.O firmie

KOMATZ POLSKA Sp. z o.o.

aleja Warszawska 150

Lublin

Firma KOMATZ POLSKA wyłączny dystrybutor w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodnie marki KOMATZ, urządzeń budowlanych do natrysku materiałów takich jak farby, gładzie, piany PUR działającym na rynku w Polsce od 2010 r poszukuje do pracy w mieście Lublin na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Dbanie o wysoki standard obsługi dystrybutorów, partnerów strategicznych oraz kluczowych klientów B2C.
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • Zapewnienie wysokiej jakości procesu sprzedaży, raportowania w systemie CRM
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne, znajomość zaawansowanych technik sprzedaży i obsługi klientów kluczowych
  • Bieżąca analiza rynku i poszukiwanie szans biznesowych
  • Organizacja szkoleń sprzedażowych oraz serwisowych dla B2B, pokazów, targów

Wymagania:

  • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientem, wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie wyższe wymagane, średnie techniczne mile widziane,
  • Minimum 3-letnie, poparte sukcesami, doświadczenie na stanowisko min Key Account Manager, Business Development Manager
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zespołu sprzedażowego
  • Doświadczenie w branży związanej z przemysłem, motoryzacją lub branżą budowlaną jest warunkiem koniecznym.
  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe idące w parze z łatwością analizowania danych sprzedażowych przez CRM, EXCEL
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej rozwijającej się w tempie 100% rocznie, z ambicjami międzynarodowymi
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i system prowizyjny
  • Szkolenia wprowadzające, produktowe, sprzedażowe, spisane procedury działania
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Miłą niekorporacyjną atmosferę w pracy w dynamicznym zespole, nastawionym na osiąganie celów
  • Indywidualna Ścieżka Kariery w kierunku Szefa Sprzedaży
  • Pakiet socjalny

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) wraz z podaniem numeru referencyjnego prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KOMATZ POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Lublinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Ogłoszenie archiwalne