Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

ROSIEK Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż wysoko ocenianych produktów szkoleniowych i wdrożeniowych

  • (głownie w formie zdalnej: online lub telefonicznie)

  • aktywne pozyskiwanie szans sprzedażowych zawsze i wszędzie!

  • dbałość o unikalne doświadczenie klienta w procesie sprzedaży

  • budowanie trwałych i partnerskich relacji z klientami biznesowymi

  • ciągły rozwój oferty produktowej

  • rozwój sprzedaży produktów online

  • aktywny networking i rozwój społeczności

  • współpraca w ramach interdyscyplinarnego zespołu produktowego w podejściu Agile

Nasze wymagania

  • mindset sprzedawcy w duchu wartości Agile

  • sukcesy w sprzedaży usług konsultingowych i szkoleniowych (mile widziane)

  • umiejętność efektywnego nawiązywania pierwszego kontaktu

  • umiejętność wnikliwego słuchania i docierania do potrzeb klienta

  • swoboda w budowaniu długoterminowej relacji z klientem biznesowym

  • nastawienie na ciągły rozwój i doskonalenie kompetencji sprzedażowych i technicznych

  • doświadczenie w obsłudze CRM

  • płynna znajomość j. angielskiego

  • dotrzymywanie słowa i terminów

  • odnajdywanie się w kulturze ciągłego feedbacku i udoskonalania

To oferujemy

  • praca dla prestiżowych klientów i globalnych marek

  • wdrożenie w kulturę i narzędzia Agile oraz praca i rozwój w zespole scrumowym

  • współpraca w zespole w oparciu o wartości Agile

  • praca zarówno w biurze w Lublinie, jak i współpraca zdalna

  • stosowanie nowoczesnych narzędzi do pracy online (Livespace, Asana, Miro, Teams)

  • szybka droga od pomysłu do realizacji, bez zbędnych formalności

  • humor i luz – dobrze czujemy się w swoim towarzystwie, co przekłada się na efekty

  • umowa o pracę lub B2B

ROSIEK Solutions Sp. z o.o.

DOŁĄCZ DO LIDERÓW AGILE

Jako pionierzy Agile HR w Polsce, realizujemy wdrożenia i szkolenia, które przynoszą naszym klientom znakomite efekty.

Szukamy osoby, która podziela naszą pasję do Agile i będzie wspierać zespół w poszerzaniu grona naszych zadowolonych klientów.

...jeśli bliski Ci jest świat biznesu oparty na zaufaniu i współpracy, jeśli wiesz, jak ważne są wartości: Szacunek, Otwartość, Odwaga, Zaangażowanie i Skupienie, by ludzie mogli rozwijać swoje talenty każdego dnia.

Przewiń do profilu firmy

APLIKACJA

Wyślij swoje CV, portfolio lub prezentację o sobie

w formie, która przekona nas do Ciebie, a jednocześnie dostarczy niezbędne informacje o Twoich kwalifikacjach.

REKRUTACJA

Wybrane osoby mogą spodziewać się:

ankiety, która pozwoli nam poznać Cię lepiej

30 minutowej rozmowy, która pozwoli nam poznać się wzajemnie

praktycznego zadania, dzięki któremu sprawdzisz się w praktyce

spotkania, na które zaprosimy najlepszych kandydatów