Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

Ekspres Apteczny Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż bezpośrednia do aptek

  • Organizowanie promocji na wybrane produkty

  • Budowanie relacji z klientami (apteki, sieci aptek oraz grupy zakupowe)

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i zadań

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w branży farmaceutycznej na stanowisku KAM

  • Komunikatywność oraz otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność negocjacji

  • Motywacja, przedsiębiorczość i zaangażowanie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zainteresowanie tematami: zdrowie/sport

To oferujemy

  • Ciekawą pracę daleko wykraczającą poza standard przedstawiciela na rynku

  • Wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowym

  • Osobowy samochód służbowy

  • Narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę w zespole

Nie boisz się nowych wyzwań? Jesteś człowiekiem sprzedaży i chciałbyś się rozwijać? Masz znajomość branży farmaceutycznej i chciałbyś poznać nowych ludzi? Koniecznie aplikuj do nas!

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą farmaceutyczną, która wdraża innowacyjny model biznesowy w ramach którego dostarczamy nasze produkty marki PHARMASIS oraz ENTEROMAX bezpośrednio do aptek.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.