Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager (m/f/x)

Aqipa GmbH

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Sales Controlling

  • Budowanie strategii rynkowej

  • Analiza portfolio klientów

  • Spotkania z klientami oraz pozyskiwanie nowych

  • Raportowanie do szefa sprzedaży w Polsce

  • Negocjowanie umów

  • Zarządzanie sprzedażą grup produktowych

  • Organizacja zwrotów / reklamacji

  • Budowanie nowych kanałów sprzedaży, np. sieci sklepów sportowych

  • Ofertowanie do klientów we współpracy z Brand Operations Management oraz Dyrektorem ds. Sprzedaży

  • Prezentowanie nowych rozwiązań, współudział przy tworzeniu promocji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w planowanie budżetów

  • Komunikatywny język angielski (niemiecki będzie dodatkowym atutem)

Mile widziane

  • Mile widziane są osoby z doświadczeniem spoza rynku elektroniki, np. rynków produktów sportowych.

To oferujemy

  • Udział we współtworzeniu naszej firmy: Jesteśmy otwarci na nowości i zmiany, Twoje pomysły hętnie wcielimy w życie. Wsłuchujemy się w różnorodność rynków – każdy ma swoją specyfikę, dlatego nasze lokalne biura tworzą własną strategię rozwoju i kreują własny sposób współpracy z klientami

  • Wolność: Nie oferujemy dwutygoniowego stażu w 5-gwiazdkowym hotelu. Jesteśmy tutaj, żeby pomóc w szybkim starcie i wcielać Twoje pomysły w życie. Dajemy wiele autonomii, ale wiąże się to z odpowiedzialnością. Przede wszystkim, jednak, zapewniamy doskonałą atmosferę i dobrą zabawę!

  • Emocje: Jesteśmy firmą prywatną, nie giełdową, zarządzaną ponad 30 lat przez właścicieli! Do wszystkiego podchodzimy długoterminowo i z pasją. Marki, które sprzedajemy są dobierane nieprzypadkowo, a relacje z klientami są dla nas najważniejsze.

Aqipa GmbH

Interesuje Cię świat elektroniki konsumenckiej i zajmujesz się sprzedażą?

Dołącz do Teamu Aqipa. Jesteśmy międzynarodową firmą dystrybucyjną z siedzibą w Tyrolu, w Austrii.

Mamy wiele oddziałów w Europie oraz innych częściach świata. Aqipa dynamicznie się rozwija sprzedając i promując urządzenia elektroniczne, dlatego szukamy zmotywowanych ludzi, którzy chcą się rozwijać razem z nami.

Przewiń do profilu firmy