Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

ZEPTER INTERNATIONAL POLAND sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie relacji i współpraca z klientami biznesowymi

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w segmencie B2B

  • Utrzymywanie relacji biznesowych z klientami i partnerami firmy

  • Kreowanie oferty wartości, przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji

  • Analiza rynku (potrzeby grup docelowych, trendy, konkurencja)

  • Nadzorowanie procesu realizacji zamówień klientów

  • Raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży i obsłudze klientów w segmencie B2B

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

  • Zdolność nieszablonowego myślenia i wychodzenia z własnymi inicjatywami

  • Pasja i zaangażowanie w pracę

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja czasu pracy

  • Wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów

To oferujemy

  • Stabilne, długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub zlecenie (po okresie próbnym moziwość zatrudnienia na umowę o pracę)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała i prowizyjna)

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na polskim i międzynarodowym rynku

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego (szkolenia, coaching)

  • Przyjazną atmosferę pracy i współpracę w dynamicznym, zgranym zespole

O nas

Zepter International, to światowy lider sprzedaży bezpośredniej. W tym roku obchodzimy swoje 35 lecie na rynku międzynarodowym. W ramach naszej misji: “Zyjmy zdrowo, żyjmy dłużej” oferujemy szerokie portfolio produktów wspierających zdrowie i jego profilaktykę.

W związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży w segmencie B2B, poszukujemy kreatywnych, dobrze zorganizowanych i ambitnych ludzi, którzy zechcą rozwijać się i realizować swoje cele zawodowe razem z nami.

Aktualnie poszukujemy KEY ACCOUNT MANAGERA dla segmentu B2B