Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

NDG MEDICAL Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów z segmentu beauty premium oraz opieka nad aktywnymi partnerami

  • Prezentacja produktów znajdujących się w portfolio marki oraz przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • Merytoryczne wsparcie personelu klinik medycyny estetycznej

  • Realizację planów sprzedażowych w oparciu o politykę handlową i wartości firmy

  • Monitorowanie działań marketingowych na podległym terenie

  • Współpraca z całym zespołem marki

  • Udział w konferencjach i eventach branżowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w segmencie produktów premium

  • Samodzielność, proaktywność i dynamizm w działaniu

  • Ukierunkowanie na sukces i silna motywacja do osiągania celów biznesowych

  • Zdolność szybkiego reagowania na potrzeby klientów

  • Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku biznesowym

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, kreatywność i zaangażowanie w pracę

  • Aktywne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawą pracę z produktami premium

  • Przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dofinansowanie do świadczeń dodatkowych(opieka medyczna, pakiet sportowy)

  • Zdobywanie doświadczenia w innowacyjnej firmie z produktem łączącym medyczną jakość z marką premium

  • Narzędzia pracy takie jak: laptop, smartfon, samochód służbowy (również do użytku prywatnego)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.