Oferta pracy

Key Account Manager

Michael Page

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Wrocławia. Firma posiada długoletnią tradycję i stabilną pozycję rynkową a także mocne perspektywy dalszego rozwoju na arenie międzynarodowej.

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w Polsce i na terenie Europy,

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,

  • zapewnienie stabilności zamówień produkcyjnych i kontraktów długoterminowych,

  • sporządzanie kalkulacji oraz ofert handlowych,

  • stałe doradztwo techniczno-handlowe i opieka po-sprzedażowa,

  • współpraca z działem technologicznym i produkcyjnym,

  • dbanie o wizerunek firmy,

Wymagania pracodawcy

  • minimum 4-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży- preferowana sprzedaż usług cięcia laserowego, gięcia oraz obróbki stali nierdzewnej,

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami produkcyjnymi oraz zamówieniami,

  • znajomość branży stalowej,

  • doświadczenie w pozyskiwaniu i utrzymywaniu relacji z klientami,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • znajomość programów CAD/CAM, Autocad,

  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski i Europy,

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,

  • prywatna opieka medyczna,

  • karta sportowa,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość pracy w trybie home office z dowolnego miejsca w Polsce,

  • duża autonomia w działaniu i niezależna rola,

  • przyjazna atmosfera pracy.