Oferta pracy
KAM/ 2021
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych(Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883)”.: oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HR Inspirations Renata Ludziejewska – Artymiak, Barbatra Kęsek-Bardel, ul.Klonowa 10, Masłomiąca w celu przeprowadzania obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych oraz udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.”

Key Account Manager/Manager ds. Kluczowych Klientów

HR INSPIRATIONS

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, polskiego producenta mebli i wyposażenia wnętrz, wyróżniającego się pasją, doświadczeniem oraz zgranym zespołem, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Key Account Manager/ Manager ds. Kluczowych Klientów

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie, budowanie i rozwijanie relacji handlowych z kluczowymi klientami firmy w Polsce i zagranicą

  • realizacja założonych planów sprzedażowych, przygotowywanie oraz prezentowanie ofert sprzedażowych

  • analizowanie danych rynkowych

  • doradztwo rozwojowe dla Zarządu firmy odpowiedzialność za współtworzenie strategii rozwoju firmy

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta oraz sprzedaży produktów

Wymagania pracodawcy

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, potwierdzone osiągnięciami zawodowymi

  • wyższe wykształcenie

  • język angielski na poziomie komunikatywnym

  • nastawienie na realizację celów biznesowych

  • dojrzałość, samodzielność i proaktywność w prowadzeniu procesu handlowego

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania i podtrzymywania długotrwałych relacji

  • orientacja na wyniki i nastawienie na osiągnięcie sukcesu

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • umiejętności obsługi komputera w zakresie MS Office

Pracodawca oferuje

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premia uzależniona od osiąganych wyników

  • samochód służbowy

  • system szkoleń dostarczający szeroką wiedzę produktową

  • samodzielność w wykonywaniu zadań

  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

HR Inspirations jest profesjonalną firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w obszarze rekrutacji, coachingu oraz konsultingu. Skutecznie pozyskujemy najlepszych kandydatów z rynku pracy, zapewniamy kompleksowe rozwiązania, a także wsparcie obszaru HR na każdym etapie rozwoju organizacji. Współpraca z nami oparta jest na całościowej wizji firmy jako organizacji, której podstawą są kompetencje.

Przewiń do profilu firmy