Oferta pracy

Key Account Manager - Manager ds. Sprzedaży

Michael Page

  • Biała (pow. szczecinecki)

    Biała (pow. szczecinecki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta z branży kosmetycznej poszukujemy KEY ACCOUNT MANAGERA ( Managera ds. Sprzedaży )

Twój zakres obowiązków

* koordynowanie realizacji projektów sprzedażowych marek własnych we współpracy z innymi działami firmy (R&D, produkcja, marketing)

* kontakt z Klientami i dbanie o ciągły rozwój sprzedaży

* budowanie pozytywnych relacji biznesowych i wzajemnego zaufania w kontakcie z Klientami oraz zapewnienie wsparcia, na każdym etapie procesu sprzedaży i realizacji projektów

* przygotowywanie ofert handlowych, kalkulacji i wycen, a także dokumentacji przetargowej

* monitorowanie i analizy rynku oraz konkurencji

* udział w procesie planowania sprzedaży

Wymagania pracodawcy

* wykształcenie wyższe,

* minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów, mile widziane jest doświadczenie w obszarze marek własnych

* znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

* umiejętność pracy projektowej i chęć uczestnictwa w procesie rozwoju produktu

* chęć rozwoju wiedzy produktowej i technologicznej

* umiejętność analizowania danych i budowania wniosków

* zdolność koordynacji pracy zespołów, umiejętności organizacyjne

* umiejętność budowania, rozwijania i utrzymania pozytywnych relacji biznesowych zarówno z Klientami, jak i wewnątrz firmy

* kreatywność, zdolność myślenia strategicznego, zorientowanie na cel

* rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność i otwartość

Pracodawca oferuje

* atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

* nowoczesne narzędzia pracy laptop, telefon, samochód

* praca hybrydowa

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin