Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager – Marka Własna

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 14.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BIOSFERA POLSKA sp. z o.o.

    Biosfera Polska Sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem międzynarodowych firm Biosphere Corporation i Lemoine Group w Polsce. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Nawiązywanie współpracy z potencjalnymi Klientami oraz rozwijanie współpracy z istniejącymi Klientami w kanale Marki Własnej
    • Odpowiedzialność za wypełnienie planów sprzedaży i rozwój Marki Własnej w Polsce
    • Prognozowanie sprzedaży – tworzenie miesięcznych i kwartalnych planów
    • Negocjowanie umów i warunków współpracy z klientami

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w zakresie strategii wdrażania, sprzedaży i rozwoju marki własnej Non -Food
    • Doświadczenie we współpracy z największymi sieciami w Polsce
    • Doświadczenie w Zarządzaniu Projektami
    • Wzorowa organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Word, Excel)
    • Doświadczenie zawodowe w branży spożywczej FMCG minimum 2 lat oraz portfolio osobiście realizowanych projektów
    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Dobre warunki i niezbędne narzędzia pracy
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, bonusy za wyniki