Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AbbVie to międzynarodowa firma biofarmaceutyczna, która prowadzi
    badania nad zaawansowanymi oraz innowacyjnymi terapiami stosowanymi
    w leczeniu najbardziej złożonych i najpoważniejszych problemów zdrowotnych.
    Misją firmy jest wykorzystanie wiedzy, zaangażowania pracowników oraz unikalnego podejścia do innowacji w celu doskonalenia metod leczenia w czterech głównych obszarach terapeutycznych: immunologii, onkologii, wirusologii i neurobiologii. Każdego dnia pracownicy AbbVie w ponad 75 krajach, poszukują nowych rozwiązań służących poprawie stanu zdrowia ludzi na całym świecie. Więcej informacji o AbbVie można znaleźć na stronie internetowej www.abbvie.pl i www.abbvie.com. Zapraszamy do obserwowania @abbvie na Twitterze oraz na Facebooku i LinkedIn.
    Teren pracy: województwo mazowieckie + lubelskie,
    świętokrzyskie (opcjonalnie)

    Główne obowiązki:

    • realizacja wyznaczonych planów kwartalnych na podległym terenie
    • monitorowanie przetargów we wszystkich szpitalach na podległym terenie
    • współpraca z klientami zewnętrznymi
    • współorganizowanie inicjatyw promocyjnych, warsztatów, konferencji, kongresów
    • raportowanie aktywności w CRM

    Kompetencje:

    • wiedza medyczno-produktowa i wiedza o rynku, produktach AbbVie, obszarach terapeutycznych, znajomość rynku farmaceutycznego
    • znajomość procesu przetargowego
    • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na rynku szpitalnym
    • umiejętności komunikacyjne
    • etyka zawodowa
    • prawo jazdy kat. B
    • wykształcenie wyższe

    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji za pomocą przycisku: