Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Razem możemy dużo zmienić

    Arjo to myśląca globalnie organizacja ze szwedzkimi korzeniami, w której prężnie rozwijające się międzynarodowe środowisko napędzane jest szwedzką kulturą organizacyjną. Jako firma, która stawia ludzi w centrum zainteresowania wszystkich działań, pracownicy Arjo są naszymi partnerami w misji poprawy życia.

    Odkryj ambitne i satysfakcjonujące ścieżki rozwoju kariery w szerokiej gamie możliwości w naszej globalnej sieci.

    Key Account Manager (Long Term Care)
    Nr ref.: Miejsce pracy: cała Polska

    Zakres obowiązków

    • Sprzedaż produktów i usług w sektorze opieki długoterminowej na terenie Polski
    • Zarządzanie procesem sprzedaży poprzez: uczestniczenie w tworzeniu ofert przetargowych, sprzedażowych, negocjacje cenowe
    • Uczestniczenie w konferencjach, warsztatach, szkoleniach
    • Analiza rynku pod kątem nowych kanałów sprzedażowych i dostosowania produktów do potrzeb klienta
    • Budowanie długofalowych relacji z klientami
    • Współpraca z architektami i technologami medycznymi przy projektach
    • Przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji, monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników własnego produktu/usługi
    • Aktywna współpraca z osobami pracującymi w innych działach: sprzedaż, marketing, obsługa klienta

    Wymagania:

    • Wykształcenie fizjoterapeutyczne lub pielęgniarskie
    • Doświadczenie na stanowiskach z ww. wykształceniem- mile widziane
    • Kilkuletnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży, w branży medycznej
    • Język angielski na poziomie dobrym
    • Wysokie kompetencje sprzedażowe
    • Wysokie umiejętności interpersonalne i pozytywne nastawienie do ludzi
    • Koncentracja na realizacji celów, zmotywowanie
    • Chęć do nauki, otwartość na nową wiedzę
    • Gotowość do pracy na terenie całej Polski

    Oferujemy Tobie:

    • Pracę w firmie o globalnym zasięgu i uznanej marce
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Stałe wynagrodzenie miesięczne, system prowizyjny i nagrodę roczną (przyznawana w ramach realizacji określonych celów)
    • Niezbędne narzędzia pracy, samochód również do użytku prywatnego
    • Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna czy ubezpieczenie grupowe
    • Liczne szkolenia, w tym zagraniczne

    Wszystko co robimy – robimy z myślą o ludziach. Nasza motywacja leży w potrzebach i wyzwaniach, przed którymi stoją nasi klienci, a naszą siłą napędową są nasi ludzie, którym zależy na osiągnięciu jak najlepszych efektów dla naszych klientów.

    Dla tych z pasją do ciągłego rozwoju i pracy dla innych czeka satysfakcjonująca praca w Arjo. Czekamy na Twoją aplikację!