Oferta pracy

Key Account Manager

Klient Pracuj.plO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Międzynarodowa korporacja oferująca kompleksowe dostawy dla przemysłu z zakresu m. in. AKPiA, elektryki i elektroniki w oparciu o nowoczesne kanały dystrybucji, poszukuje pracownika na stanowisko:

Polska centralna i północna

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych w regionie
  • Utrzymywanie wzorowych relacji z dotychczasowymi klientami
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Bieżąca obsługa klientów (przygotowywanie ofert handlowych, obsługa zamówień, obsługa posprzedażna)
  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Uczestnictwo w imprezach targowych
  • Raportowanie w systemie CRM
  • Region - woj. mazowieckie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, pomorskie

Wymagania:

  • Wiedza / zainteresowania techniczne
  • Kontakty/ doświadczenie we współpracy z branżą przemysłową/ korporacjami
  • Mile widziana znajomość zagadnień eProcurement
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, swoboda wypowiedzi
  • Doskonałe umiejętności organizacji czasu pracy
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Czynne prawo jazdy kat. B (gotowość do częstych podróży służbowych)

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia (samochód, telefon, komputer)
  • Stałe wynagrodzenie oraz premie
  • Świadczenia socjalne (opieka medyczna, świadczenia urlopowe, karta Multisport)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy