Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

DAGMA Sp. z o. o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż rozwiązań z portfolio DAGMA do wydzielonego segmentu największych firm w Polsce,

  • zrozumienie potrzeb klientów korporacyjnych i dobór właściwego rozwiązania,

  • merytoryczne wsparcie projektów prowadzonych przez resellerów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT w sektorze dużych firm,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,

  • ambicja i chęć uczenia się,

  • samodzielność i pomysł na rozwój własnych kompetencji,

  • umiejętność współpracy z zespołem handlowym,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków.

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę,

  • wynagrodzenie w formie podstawy i premii uzależnionej od wyników sprzedaży,

  • pełne przeszkolenie produktowe,

  • możliwość rozwoju zawodowego w wybranym przez Ciebie zakresie,

  • narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy),

  • pakiet socjalny, w tym m.in.:

  • prywatna opieka medyczna,

  • wczasy pod gruszą,

  • wyjazdy integracyjne finansowane w 100% przez DAGMA,

  • bezpłatne lekcje języka angielskiego,

  • karta sportowa OK System,

  • atmosferę, która nigdy nie pozwoli Ci myśleć o pracy jak o niemiłym obowiązku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

DAGMA Sp. z o. o.

DAGMA to jeden z największych dystrybutorów rozwiązań IT w Polsce. Stabilny rozwój naszej firmy wielokrotnie docenił magazyn Forbes (cztery nagrody Diamentu Forbesa) oraz dziennik Puls Biznesu (jedenaście nagród Gazeli Biznesu - ostatnia za 2018 rok) W Katowickiej siedzibie zatrudniamy dziś ponad 100 osób, a liczba pracowników stale rośnie.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Od ponad 30 lat nie tylko dystrybuujemy zabezpieczenia IT, ale także doradzamy, wdrażamy i szkolimy w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz systemów informatycznych. Stabilny rozwój naszej firmy wielokrotnie docenił magazyn Forbes (cztery nagrody Diamentu Forbesa) oraz dziennik Puls Biznesu (jedenaście nagród Gazeli Biznesu – ostatnia za 2018 rok). W naszym katowickim biurze zatrudniamy ponad 100 osób i stale rośniemy.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Polska Centralna, Polska Północna