Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

REMEDYO firmie

6 00011 000 brutto / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie polityki sprzedaży wybranej grupy produktów oraz odpowiedzialność za jej realizację,

  • sprzedaż produktów marki do sieci handlowych kanału nowoczesnego na terenie całej Polski,

  • negocjowanie warunków handlowych oraz budżetów promocyjnych z sieciami handlowymi w kanale nowoczesnym

  • negocjacje warunków kontraktów rocznych i śródrocznych

  • monitorowanie rynku w celu rekomendowania zmian w produktach oraz strategii działań handlowych

  • przygotowywanie oferty produktów in-out

  • analiza poziomu sprzedaży produktów i realizowanych marż

Podział czasu pracy
50%

nawiązywanie i rozwój relacji z sieciami

20%

optymalizacja asortymentu u klietów

20%

prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych

10%

analizy poziomów sprzedaży, marż, raportowanie

Nasze wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku w branży FMCG i kategorii spożywczej (min. w kategorii: napoje, piwo, produkty spożywcze i pokrewne)

  • znajomość branży i rynku FMCG, ze szczególnym uwzględnieniem kategorii food, oraz udokumentowane sukcesy w zakresie rozwoju i sprzedaży tej grupy produktów

  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne pozwalające na budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami firmy

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych oraz pozyskiwaniu klientów

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy uzależniony od wyników

  • zatrudnienie w firmie o uznanej pozycji na rynku

  • pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na cele

  • niezbędne narzędzia (samochód, komputer, telefon)

  • pakiet benefitów pozapłacowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

REMEDY

Poszukujemy KAM-a dla jednej z najlepiej rozpoznawalnych marek w kraju, dynamicznie rozwijającego się producenta makaronu w Polsce z bogatymi tradycjami i długoletnim doświadczeniem. W swoim portfolio spółka posiada nie tylko produkty basic cieszące się dużym zainteresowaniem szerokiego grona konsumentów, ale także te odpowiadające na trend żywności prozdrowotnej.

Przewiń do profilu firmy