Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

LINDE Material Handling Polska Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie dobrych relacji ze strategicznymi klientami firmy w Polsce centralnej oraz południowej,

  • pozyskiwanie nowych klientów strategicznych,

  • współpraca i koordynacja działań z międzynarodowymi strukturami firmy w ramach prowadzonych projektów,

  • przygotowywanie indywidualnych, kompleksowych ofert współpracy,

  • negocjowanie umów handlowych i serwisowych,

  • systematyczne raportowanie efektów swojej pracy,

  • realizowanie innych celów wyznaczanych przez firmę.

Nasze wymagania

  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku handlowym w branży technicznej lub logistycznej,

  • podstawowa wiedza z zakresu logistyki,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • umiejętność samodzielnego prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,

  • dyspozycyjność, mobilność,

  • dobra znajomość j. angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B,

  • wykształcenie wyższe lub licencjat.

To oferujemy

  • możliwość zdobywania doświadczenia w stabilnej i prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,

  • pakiet szkoleń (produktowych i handlowych),

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • umowę o pracę,

  • grupowe ubezpieczenie NNW oraz opiekę medyczną po okresie próbnym,

  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

LINDE Material Handling Polska Sp. z o.o.

Linde Material Handling jest jednym z wiodących dostawców intralogistyki i jednym z największych na świecie producentów wózków widłowych o napędzie spalinowym i elektrycznym a także wyposażenia magazynowego. Nasze zaawansowane technologicznie produkty, kompleksowa oferta usług oraz serwis, stanowią podstawę dla pomyślnego rozwoju naszej globalnej firmy, która oferuje atrakcyjne możliwości rozwoju dla swoich pracowników na całym świecie.

Rejon pracy: Polska centrala oraz południowa

Przewiń do profilu firmy