Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key account manager

Farutex Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie wskazaną kategorią klientów sieciowych

  • budowanie relacji z klientem

  • współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży

  • rozpoznawanie potrzeb klientów i przygotowywanie optymalnych rozwiązań na bazie portfolio produktów i usług firmy

  • samodzielne pozyskiwanie nowych klientów

  • poszukiwanie nowych możliwości biznesowych, analiza rynku, konkurencji i trendów, identyfikowanie wyzwań biznesowych

  • odpowiedzialność za wynik sprzedaży

  • współpraca z innymi działami firmy w obszarze optymalizacji modelu współpracy z klientami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B

  • samodzielność i odpowiedzialność za pracę

  • umiejętność budowania relacji i realizacji strategii sprzedaży w sektorze B2B

  • rozumienie całościowego procesu biznesowego angażującego działania sprzedażowe, marketingowe, operacyjne

  • umiejętność analizy, argumentacji biznesowej, negocjacji, efektywnej komunikacji i prezentacji na różnych szczeblach organizacji

  • mobilność, gotowość do odbywania podróży służbowych (auto służbowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • możliwość rozwoju