Oferta pracy

Key Account Manager

Xella Polska Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca w zakresie zastosowań i wykorzystania nowoczesnych rozwiązań oraz systemów budowlanych oferowanych przez Xella Polska,

  • współpraca w zakresie obsługi i sprzedaży usług oferowanych przez Xella Polska,

  • współpraca z kluczowymi dla firmy Klientami tj.: deweloperami, wykonawcami, projektantami,

  • współpraca w zakresie sprzedaży produktów do kluczowych Klientów,

  • prowadzenie projektów związanych z rozwojem usług i produktów oferowanych przez Xella Polska,

  • rozwój i promocja procesu BIM.

  • praca na terenie woj. mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (budowlane),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • prawo jazdy kat B,

  • znajomość obsługi pakietu Office,

  • mile widziana znajomość środowiska CAD, Revit,

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji.

To oferujemy

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży,

  • możliwość korzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenia na życia, opieki medycznej, karty sportowej, zajęć j. angielskiego),

  • pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce