Oferta pracy

Key Account Manager - Menadżer ds. Kluczowych Klientów

COIG

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne pozyskiwanie klientów,

  • kreowanie potrzeb Klientów zgodnych z ofertą firmy,

  • współpracę z zespołem techniczno-handlowym w zakresie przygotowania ofert,

  • bieżącą i bezpośrednią obsługę klientów (poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz spotkania),

  • budowanie z klientami relacji opartych na zasadach partnerskiej współpracy,

  • realizację uzgodnionych celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży usług i rozwiązań IT, w szczególności w prowadzeniu procesów sprzedaży systemów ERP, systemów obiegu dokumentów (min. 2 lata),

  • zaangażowanie i silna orientacja na sukces,

  • optymistyczne podejście do świata i ludzi,

  • chęć rozwoju i kreatywne myślenie,

  • gotowość do częstych podróży służbowych,

  • sumienność w realizacji zadań,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • motywujący system wynagradzania,

  • pracę w jednej z największych i najstabilniejszych Grup Kapitałowych IT w Polsce,

  • możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,

  • wsparcie Twojego rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w konferencjach branżowych, szkoleniach i imprezach integracyjnych,

  • narzędzia niezbędne do pracy na tym stanowisku,

  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata