Key Account Manager – Menadżer ds. Sprzedaży Kredytu Samochodowego i Leasingu

Cofidis S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w PolsceO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie relacji z Partnerami (Dealerzy, Właściciele Komisów, Agenci kredytowi i leasingowi),
  • rozwój sprzedaży kredytów samochodowych oraz leasingu poprzez budowanie sieci Partnerów (Dealerzy, Właściciele Komisów, Agenci),
  • szkolenie Partnerów oraz ich pracowników z oferty, procedur, procesów tak by samodzielnie i jakościowo realizowali sprzedaż,
  • usprawnianie komunikacji,
  • wypełnianie innych zadań nastawionych na realizację planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w budowaniu sieci dystrybucji i sprzedaży kredytów samochodowych oraz leasingów na rynku samochodów nowych i używanych,
  • potrafisz budować dobre relacje,
  • chcesz z nami stworzyć unikalny na rynku zespół,
  • masz doświadczenie w aktywnej sprzedaży przez Komisy, Agentów, Dealerów – warunek konieczny,
  • masz znajomość rynku motoryzacyjnego,
  • posiadasz kompetencje w zakresie negocjacji,
  • jesteś odpowiedzialny, sumienny i dobrze zorganizowany,
  • masz wiedzę z zakresu usług finansowych w szczególności przygotowywania dokumentacji i procesowania wniosków dla umów kredytowych, leasingowych,
  • masz determinację w realizacji wyznaczonego celu,
  • masz znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • masz prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • osiąganie sukcesów oraz możliwości rozwoju i poszerzania wiedzy,
  • praca w stabilnej instytucji finansowej,
  • umowa o pracę, atrakcyjny system premiowania, niezbędne narzędzia,
  • przyjazna atmosfera.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

Aplikacje zawierające curriculum vitae prosimy przesyłać klikając APLIKUJ pod ogłoszeniem.

Zapraszamy do nas! Chcemy Cię poznać :)

Cofidis S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

Cofidis S.A Oddział w Polsce jest częścią francuskiej grupy finansowej Groupe Cofidis Participations specjalizującej się w finansowaniu zakupu pojazdów.

Grupa Cofidis została utworzona w 1982 r. we Francji, a od 2007 r. Cofidis S.A. działa z sukcesem na rynku polskim.

W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Key Account Manager – Menadżer ds. Sprzedaży Kredytu Samochodowego i Leasingu.

Key Account Manager – Menadżer ds. Sprzedaży Kredytu Samochodowego i Leasingu, śląskie