Oferta pracy

Key Account Manager - Menadżer rozwoju franczyzy abc

Grupa Eurocash – Eurocash Cash&CarryO firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
KEY ACCOUNT MANAGER / Menadżer rozwoju franczyzy abc
EUROCASH CASH&CARRY

MIEJSCE PRACY:

praca stacjonarna w centrali w Komornikach 3-4 dni, pozostałe dni praca w terenie (cała Polska)

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Realizacja strategii sprzedaży oraz obsługa kluczowych klientów firmy
  • Budowanie i rozwój współpracy z najważniejszymi klientami firmy oraz badanie ich potrzeby
  • Ścisła współpraca w ramach działu komercyjnego (zakupy, operacja, marketing) i egzekwowanie tworzenia narzędzi i rozwiązań odpowiadających na potrzeby klientów
  • Komunikowanie klientom zakresu współpracy i pozytywne prezentowanie aktywności firmy
  • Identyfikowanie i odpowiednie adresowanie potencjału sprzedażowego
  • Monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących konsumentów i działań konkurencji, opracowywanie niezbędnych raportów

OCZEKUJEMY:

  • Ugruntowanego doświadczenia w handlu w branży
    spożywczej
  • Wiedzy o rynku detalicznym, sieciach sprzedaży
  • Swobodnego poruszania się po polityce marżowej, sposobach budowania
    ceny, przeliczaniu rabatów i opłat marketingowych, identyfikacji źródeł
    powstawania zysku operacyjnego w danym segmencie rynku
  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi marketingowych i promocyjnych (trade marketing)
  • Umiejętności analitycznych
  • Myślenia strategicznego
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Nastawienia na realizację celów
  • Gotowości do pracy na terenie całego kraju (wymagane prawo jazdy kat. B)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
  • Możliwość realnego wpływu na strategię zarządzania kluczowymi klientami firmy
  • Ciekawe wyzwania i duża dynamikę pracy
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Narzędzia niezbędne w pracy (laptop, telefon, samochód)
  • Pakiet dodatkowych benefitów

Jeśli wyrażasz chęć relokacji całkowitej lub częściowej (na czas pracy stacjonarnej w biurze w Komornikach) zaznacz w formularzu rekrutacyjnym TAK  przy otwartości na relokację.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy