Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager (Merchants)

Edenred Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych oraz identyfikowanie potencjalnych sieci handlowych/ restauracji akceptujących karty przedpłacone Edenred

  • Utrzymanie i rozwijanie relacji biznesowych z sieciami handlowymi/restauracjami

  • Budowa sieci akceptacji kart przedpłaconych Edenred

  • Wdrażanie strategii sprzedaży do sieci handlowych i restauracji i wykonanie indywidualnych okresowych planów sprzedaży

  • Efektywne zarządzanie sprzedażą tj. zapewnienie trwałego wzrostu sieci akceptacji Edenred

  • Monitorowanie rynku, analiza działań sprzedażowych oraz marketingowych

Nasze wymagania

  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów

  • Bardzo dobra umiejętność rozwijania silnych relacji biznesowych z klientem

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analizy i wykorzystania danych rynkowych

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności autoprezentacyjne, interpersonalne i komunikacyjne

  • Otwartość na zmiany i innowacje

  • Wysoka efektywność i kultura osobista

  • Autonomia w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Język angielski - komunikatywny

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji

  • Stale zatrudnienie w stabilnej firmie

  • Dobrą atmosferę w zespole i wsparcie

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: karta lunch Edenred; podarunki świąteczne, owocowe poniedziałki, lekcje języka angielski, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia produktowo-rozwojowe

  • Owocowe poniedziałki

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jesteśmy światowym liderem w dostarczaniu skutecznych rozwiązań dla biznesów oraz konsumentów w zakresie motywacji pozapłacowej i lojalności. Nieustannie sięgamy po innowacyjne rozwiązania, stawiając sobie ten sam cel: satysfakcję i przyjemne codzienne życie😊 Cechuje nas dynamizm działania, a nasze zadania wymagają pasji, zaangażowania i wyobraźni.

Jeśli nie boisz się wychodzić ze swojej strefy komfortu, lubisz przekraczać granice, sięgać po innowacyjne rozwiązania, stawiasz na ciągły rozwój, szukamy właśnie Ciebie. Dołącz do Edenred Polska!

Przewiń do profilu firmy