Ta oferta pracy jest nieaktualna od 277 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager (modern trade)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2017-11-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KEY ACCOUNT MANAGER
    (MODERN TRADE)

    Lokalizacja: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Negocjowane oraz egzekucja kontraktów w powierzonych kategoriach;
    • Przygotowanie i uzgadnianie z klientem planów rocznych/ kwartalnych i miesięcznych, w tym akcji standardowych na bazie planu rocznego;
    • Kreowanie i wprowadzenie business planu rocznego dla kategorii;
    • Budowanie długofalowych relacji z klientem;
    • Odpowiedzialność za budowanie udziałów rynkowych marek UL u klienta;
    • Zarządzanie asortymentem u klienta;
    • Przygotowanie prezentacji klienckich;
    • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe u klienta;
    • Odpowiedzialność za trafność estymacji sprzedażowych, w tym estymacji wolumenów promocyjnych;
    • Odpowiedzialność za planowanie i rozliczanie budżetów oraz zyskowność na kliencie;
    • Bieżaca współpraca z działem sprzedaży w terenie oraz wszystkimi działami wspierającymi w biurze głównym.

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branżny FMCG;
    • Doświadczenie we współpracy z sieciami (kanał nowoczesny);
    • Umiejętności prezentacyjne, sprzedażowe, negocjacyjne;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (język używany w pracy);
    • Prawo jazdy, KAT B;
    • Dobra znajomość pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę;
    • Atrakcyjny system premiowy;
    • Pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna, pakiet emerytalny, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy;
    • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy;
    • Możliwość korzystania ze sklepiku pracowniczego z produktami Unilever;
    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie FMCG;
    • Dobrą atmosferę i pozytywną kulturę pracy w Unilever.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)"