Oferta pracy

Key Account Manager

Maxto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. O firmie

  • Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
MAXTO jest uznanym na polskim rynku integratorem systemów IT działającym od 2003 roku.

Oferujemy szeroką gamę niezawodnych rozwiązań z zakresu: Oprogramowania, Infrastruktury IT oraz Integracji Systemowej. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu. Nasze działania obejmują konsultacje, integrację, projektowanie, wdrożenie rozwiązań IT, a także późniejszy serwis i utrzymanie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Modlniczka (k. Krakowa)

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planów sprzedaży
  • Badanie, analiza i monitorowanie rynków w oparciu o systemy teletechniczne
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami i partnerami firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów/rynków
  • Inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży systemów teletechnicznych
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz
  • Aktywne budowanie wizerunku firmy
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe zawierające elementy sprzedaży w branży teletechnicznej
  • Umiejętność budowania relacji z klientem
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoka motywacja oraz nastawienie na osiąganie zamierzonych celów
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość współpracy z kluczowymi klientami i udziału w największych projektach na rynku
  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Maxto Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Modlniczce, ul. Willowa 87, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy