Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager na rynki DACH

BESO LUX SP Z O O

  • Łąkowa 7A, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Łąkowa 7A

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii oraz planu sprzedaży

  • Zdobywanie nowych klientów na rynkach niemieckojęzycznych

  • Podtrzymywanie długoterminowych relacji z obecnymi klientami i partnerami biznesowymi firmy

  • Przygotowywanie ofert, umów handlowych oraz nadzór nad ich realizacją

  • Negocjowanie warunków handlowych

  • Analiza rynku i konkurencji, śledzenie aktualnych trendów

  • Identyfikacja oraz odpowiadanie na potrzeby klientów

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży

  • Płynna znajomość języka niemieckiego

  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Zdolności negocjacyjne

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • Komunikatywność, kreatywność, dobra organizacja pracy własnej, predyspozycje do pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (głównie Excel)

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Pracę w młodym, silnie zmotywowanym zespole

  • Świetną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju i nauki

  • Komfortowe biuro w centrum miasta

  • Niekorporacyjne środowisko pracy

  • Wyjazdy i imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

WW Beso Lux Group (BSG) od 2012 roku tworzymy nowe marki, zarządzamy nimi

i promujemy prężnie działając w sektorze e-commerce. Kładziemy nacisk na ciągły rozwój, nieustannie poszerzając zakres naszych działań.

Dzisiaj nasze bogate portfolio obejmuje zróżnicowany i oryginalny asortyment produktów z branży wnętrzarskiej. Dzięki najwyższej jakości oraz nieprzeciętnej oprawie marketingowej naszych produktów, osiągnęliśmy pozycję lidera w branży na rynku europejskim, a nasze zaangażowanie, konsekwencja i dążenie do rozwoju sprawia, że z każdym dniem umacniamy swoją pozycję.

Współpracujemy z największymi platformami sprzedażowymi w Europie, ale nasze ambicje sięgają daleko poza kontynent. Za każdym, nawet najmniejszym naszym sukcesem stoją ludzie - BGS tworzą silnie zmotywowani, kreatywni, młodzi ludzie, którzy lubią to co robią a swoją pasją zarażają wszystkich dookoła.

Wspólnie stworzyliśmy już ponad 20 marek, które cieszą się niegasnącą popularnością i zdobywają coraz większą rozpoznawalność i uznanie wśród zadowolonych klientów. W dążeniu do perfekcji dbamy o doskonałą jakość współpracy z klientem a jego satysfakcja jest naszym nadrzędnym celem.

Przewiń do profilu firmy