Oferta pracy

Key Account Manager z językiem niemieckim

FINAL S.A.

  • Koksownicza 9, Dąbrowa Górnicza
    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

FINAL S.A.

Koksownicza 9

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami na rynkach niemieckich

  • Poszukiwanie nowych potencjalnych Klientów

  • Analiza otoczenia konkurencyjnego

  • Ścisła współpraca z wewnętrznym biurem obsługi klienta w zakresie poczynionych ustaleń z Klientami

  • Weryfikacja zapytań ofertowych pod względem informacji technicznych koniecznych do oceny możliwości produkcyjnych

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjacje handlowe

  • Tworzenie planów i raportów z wizyt u Klientów

  • Realizacja rocznych budżetów sprzedażowych

  • Kontrola należności Klientów

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Minimum 3-4 letnie doświadczenie w roli handlowca na rynkach niemieckich, poparte osiągnięciami sprzedażowymi

  • Biegła znajomość języka niemieckiego

  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych

  • Bardzo dobra obsługa komputera/ znajomość pakietu MS Office

  • Zdolności analityczne i organizacyjne

  • Asertywność oraz zdolności negocjacyjne

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz pracy w zespole

  • Znajomość branży aluminiowej będzie dodatkowym atutem

  • Czynne prawo jazdy kat. 'B'

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy, uzależniony od wyników sprzedaży

  • Dodatkową opiekę zdrowotną oraz korzystne warunki ubezpieczenia grupowego

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji

  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

FINAL S.A.

FINAL S.A. jest nowoczesną i dynamiczną firmą zajmującą się produkcją profili aluminiowych i ich anodowaniem, lakierowaniem i prefabrykowaniem. FINAL S.A. należy do Grupy Kapitałowej Yawal, która odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Zatrudniamy łącznie ponad 800 pracowników.

Przewiń do profilu firmy