Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager na terenie Niemiec

Luxon Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych.

  • Sprzedaż do kluczowego klienta finalnego, firm elektrycznych oraz projektantów elektryki w segmencie przemysłowym.

  • Przeprowadzanie audytów oświetleniowych, koordynowanie prac projektowych oraz przygotowywanie ofert.

  • Obsługa i pozyskiwanie Klientów.

  • Regularne wyjazdy służbowe.

  • Promowanie marki Luxon LED.

  • Raportowanie, bieżące uzupełnianie CRM.

  • Stałe podnoszenie swoich kompetencji i poszerzanie wiedzy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży B2B.

  • Preferowane branże: budowlana, wykończeniowa, techniczna, elektrotechniczna, klimatyzacje i wentylacje, teletechniczna, oświetleniowa oraz fotowoltaika, rekuperacja, systemy grzewcze.

  • Wiedza techniczna z obszaru budowlanego, wykończeniowego lub oświetleniowego.

  • Znajomość technik sprzedaży.

  • Płynna znajomość języka niemieckiego.

  • Znajomość języka angielskiego lub polskiego na poziomie B2.

  • Łatwość w zdobywaniu wiedzy technicznej.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

  • Znakomita organizacja pracy, zaangażowanie, samodzielność.

  • Łatwość nawiązywania otwartych i trwałych relacji międzyludzkich.

To oferujemy

  • Program wdrożeniowy na start oraz stały rozwój (szkolenia produktowe i handlowe).

  • Niezbędne narzędzia (samochód, smartphone i laptop).

  • Praca z konkurencyjnym i wysokiej jakości produktem.

  • Wsparcie w przygotowywaniu ofert tworzeniu projektów oraz wsparcie techniczne działu R&D.

  • Wsparcie w zakresie pozyskiwania kontaktów do Klientów.

  • ale przede wszystkim praca w energicznym zespole i w świetnej atmosferze!

Luoxn LED jest producentem oświetlenia w technologii LED realizującym zaawansowane technologicznie projekty dla firm produkcyjnych w Europie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w naszej spółce Luxon LED GmbH w Niemczech.

Dołącz do naszego zespołu a przekonasz się, że stworzyliśmy dla Ciebie przyjazne środowisko pracy, w którym opieramy się na takich wartościach jak szacunek, uczciwość i partnerstwo w relacjach.

Przewiń do profilu firmy

Preferowane miasta/regiony działania:

  • Hannover, Frankfurt,Düsseldorf,Kassel,Fulda,Wolfsburg, Köln, Braunschweig i okolice;

  • Zagłębie Ruhry;

  • Monachium, Stuttgart i okolice;