Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager - Narzędzia budowlane

SILA Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • rozbudowa sieci sprzedaży oraz obsługa kluczowych klientów firmy,

  • przygotowanie, prezentowanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy,

  • współtworzenie oraz realizowanie polityki handlowej Firmy,

  • bieżące monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz efektywności prowadzonych działań,

  • prowadzenie szkoleń dla klientów z oferowanego przez Firmę asortymentu,

  • kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenia w sprzedaży narzędzi ręcznych, elektronarzędzi,

  • bardzo dobrej znajomości rynku budowlanego; sieciowego i hurtowego,

  • wysokich zdolności handlowych i łatwości nawiązywania kontaktów,

  • samodzielności w organizacji pracy,

  • wykształcenia minimum średniego (mile widziane techniczne),

  • prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w Firmie stawiającej na długoletnie, bliskie, oparte na szacunku i zaufaniu relacje ze swoimi pracownikami, ich dużą samodzielność i atrakcyjnie wynagradzającej za osiągane sukcesy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej oraz prowizji od wyników sprzedaży,

  • wszelkie narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon itp.,

  • swobodną, nieformalną atmosferę w pracy,

  • szybkość i elastyczność we wspieraniu wszelkich inicjatyw pomocnych w osiąganiu sukcesów sprzedażowych.

Firma SILA - dystrybutor narzędzi budowlanych, elektronarzędzi oraz akcesoriów budowlanych.

Przewiń do profilu firmy