Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager - Narzędzia, elektronarzędzia budowlane

  • śląskie
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma SILA  - producent akcesoriów budowlanych, przedstawiciel na Polskę producenta elektronarzędzi, holenderskiej firmy Ferm, włoskiego producenta urządzeń czyszczących, firmy Lavor, oraz narzędzi Tactix poszukuje osób na stanowisko:

    Key Account Manager
    Narzędzia, elektronarzędzia budowlane

    Od kandydatów oczekujemy:

    • długoletniego doświadczenia w sprzedaży narzędzi, elektronarzędzi
    • bardzo dobrej znajomości rynku budowlanego; sieciowego i hurtowego oraz potencjalnych klientów
    • wysokich zdolności negocjacyjnych i łatwości nawiązywania kontaktów
    • samodzielności w organizacji pracy
    • wykształcenia wyższego (miele widziane techniczne)
    • prawa jazdy kat. B

    Zakres obowiązków:

    • rozbudowa sieci sprzedaży oraz obsługa kluczowych klientów Firmy
    • przygotowanie, prezentowanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy
    • współtworzenie oraz realizowanie polityki handlowej Firmy
    • bieżące monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz efektywności prowadzonych działań
    • prowadzenie szkoleń klientów z oferowanego przez Firmę asortymentu
    • kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy

    W zamian oferujemy:

    • pracę w Firmie stawiającej na długoletnie, bliskie, oparte na szacunku i zaufaniu relacje ze swoimi pracownikami, ich dużą samodzielność i atrakcyjnie wynagradzającej za osiągane sukcesy
    • wynagrodzenie składające się z części stałej oraz prowizji od wyników sprzedaży
    • wszelkie narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon itp.
    • swobodną, nieformalną atmosferę w pracy
    • szybkość i elastyczność we wspieraniu wszelkich inicjatyw pomocnych w osiąganiu sukcesów sprzedażowych

    Jeśli masz dość korporacyjnego stylu pracy dołącz do nas

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)