Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

Sarens Polska Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie obiecujących rynków oraz potrzeb klientów dzięki posiadaniu dogłębnej wiedzy na temat rozwoju i trendów wynajmu dźwigów w branży budowlanej.

  • Identyfikowanie potencjalnych klientów i przyszłych możliwości na rynku wynajmu dźwigów oraz badanie potrzeb biznesowych potencjalnego klienta.

  • Aktywny kontakt z potencjalnymi klientami (i partnerami) oraz rozwijanie z nimi długoterminowych relacji.

  • Utrzymywanie istniejących relacji z klientami (i partnerami).

  • Dobre rozumienie potrzeb rynku i dopasowanie do nich możliwości Grupy SARENS.

  • Sprawdzanie prognoz sprzedaży oraz perspektyw rozwoju na rynku w celu dostarczania informacji do planowania działań biznesowych.

  • Analizowanie i rozumienie potrzeb klientów, działania konkurencji oraz wydajności usług, w celu poprawienia wyników sprzedaży.

  • Key Account Manager podlega Dyrektorowi Regionalnemu i Country Managerowi w Polsce oraz ściśle współpracuje z działem sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Masz tytuł magistra (np. ekonomii, inżynierii) lub posiadasz zbliżone doświadczenie.

  • Posiadasz co najmniej 7-letnie doświadczenie jako Sales Manager lub Key Account Manager specjalizujący się w budownictwie.

  • Twoja znajomość specyfiki pracy oraz doświadczenie na rynku niemieckim – będzie przez nas mile widziane.

  • Biegle władasz językiem angielskim (w mowie i piśmie) – warunek konieczny. Znajomość języka niemieckiego mile widziana.

  • Lubisz podróżować – praca na terenie Niemiec.

  • Jesteś profesjonalistą zorientowanym na wyniki o silnych umiejętnościach interpersonalnych. We wszystkich obszarach skuteczne współdziałasz z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Potrafisz dobrze słuchać innych, dzięki czemu identyfikujesz potrzeby klientów i przewidujesz je, wchodząc w dialog i dostarczając rozwiązania.

To oferujemy

  • Pracę w 50% na terenie Niemiec (bezpośredni kontakt z klientami) oraz w 50% w trybie home-office (analiza rynku, przygotowywanie ofert i analiz, budżetowanie projektu).

  • Interesujące warunki współpracy (umowa o pracę albo kontrakt B2B).

  • Narzędzia pracy, m.in. samochód służbowy.

  • Możliwość pracy w międzynarodowej renomowanej firmie o ogromnym doświadczeniu na rynku.

  • Pracę przy nowoczesnych projektach inwestycyjnych w profesjonalnym środowisku.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

SARENS to międzynarodowy koncern prowadzący projekty na całym świecie, lider w zakresie usług wynajmu żurawi oraz transportu ponadgabarytowego.

Przewiń do profilu firmy

Jako Key Account Manager, rozwijasz i utrzymujesz relacje z potencjalnymi i już istniejącymi klientami oraz budujesz nowe rynki.

Jeśli jesteś zainteresowany tym zawodowym wyzwaniem, czekamy na Twoje szczegółowe zgłoszenie z oczekiwaniami dotyczącymi wynagrodzenia i możliwą datą rozpoczęcia.