Key Account Manager

  • Niepołomice, małopolskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 02.09.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 02.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Elcee Sp. z o.o. to międzynarodowa firma należąca do Elcee Group Holland. Jako grupa posiadamy biura i zakłady produkcyjne na całym świecie. Specjalizujemy się m.in. w dostawach odlewów, odkuwek i konstrukcji spawanych. Posiadami certyfikat ISO 9001:2008, DNV, GL. Głównymi naszymi odbiorcami na chwilę obecną są firmy Skandynawskie, Włoskie i Czeskie i na tych rynkach cieszymy się bardzo dużym uznaniem..

    W związku z rozwojem naszej działalności na rynek Polski poszukujemy kandydatów na stanowisko
    Miejsce pracy: Niepołomice

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
    • doświadczenie w handlu B2B
    • gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • nastawienie na realizację zadań
    • doskonałe zdolności komunikacyjne
    linia

    Główne zadania na stanowisku:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i projektów na terenie Polski
    • odpowiedzialność za realizację pozyskanych projektów
    • budowanie długotrwałych relacji z klientami
    • analiza potrzeb i oczekiwań klientów w celu zaproponowania optymalnych rozwiązań
    • dokonywanie bieżących analiz, raportowanie i planowanie
    linia

    Oferujemy:

    • niepowtarzalną szansę na karierę w polskich lub zagranicznych strukturach firmy
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
    • dużą samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
    linia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.