Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

Einhell Polska Sp. z o.o.O firmie

Einhell Polska Sp. z o.o.

Józefa Wymysłowskiego 1

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych i zarządzanie kluczowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów w dotychczasowych lub nowych kanałach sprzedaży

  • Opracowywanie strategii sprzedaży u podległych klientów

  • Opracowanie i realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i marketingowych

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Współpraca z wewnętrznymi działami zaangażowanymi w realizację projektów

  • Monitorowaniem działań konkurencji na rynku.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w dziale sprzedaży w obsłudze ważnych klientów

  • Doświadczenie w sektorze DIY

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • Orientacja na cel poparta dotychczasowymi wynikami

  • Samodzielność w działaniu, kreatywność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Zdolności analityczne

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

To oferujemy

  • Ciekawą rozwijającą pracę z dużą dozą samodzielności i odpowiedzialności

  • Możliwość pracy z największymi sieciami handlowymi

  • Ambitną i kreatywną pracę na dużym wolumenie sprzedażowym

  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i umiejętności oraz motywujący system premiowy

  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika z opcją płatnego rozszerzenia dla członków rodziny

  • Stabilną pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Einhell Polska, spółka niemieckiej grupy Einhell AG, producenta elektronarzędzi oraz urządzeń ogrodowych w segmencie DIY od ponad 55 lat na świecie i od 25 lat w Polsce dba o potrzeby wymagających i świadomych majsterkowiczów oraz fascynatów przydomowych ogrodów.

Partnerstwo z BMW i grupa produktów oparta o wygodny system jednego akumulatora do kilkudziesięciu produktów koniecznych w domu i ogrodzie, dają zupełnie nowe możliwości komunikacji z klientami ostatecznymi.

Przewiń do profilu firmy